O mnie

O mnie

Dowiedz się więcej o mnie

Ukończyłam kierunek Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. 

Moją pasją jest szeroko pojęta medycyna. Obecnie zgłębiam swoją wiedzę z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. W swojej praktyce fizjoterapeutycznej miałam możliwość współpracować z wieloma drużynami sportowymi. Obecnie pracuję w gabinecie opierając się na holistycznym podejściu do każdego pacjenta. W gabinecie kieruję się zasadą, że proces terapeutyczny pacjenta zakończy się sukcesem tylko i wyłącznie, jeśli zarówno pacjent jak i fizjoterapeuta wykażą sto procent zaangażowania. Staram się pomagać swoim pacjentom nie tylko w usunięciu problemu, z którym pojawił się w gabinecie, ale też uświadamiam i pokazuję, jak można funkcjonować zgodnie z własnym ciałem, aby zapobiegać kolejnym dolegliwościom. Moim głównym celem poprzez prawidłowo przeprowadzoną komplementarną terapię jest pobudzenie organizmu do uruchomienia procesów regeneracyjnych.


Mój numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty: 31616.

Metody pracy w gabinecie

 • Terapia manualna

  według definicji opracowanej przez Międzynarodową Federację Ortopedycznych Terapeutów Manualnych (IFOMPT) to „wyspecjalizowany obszar fizjoterapii poświęcony postępowaniu w chorobach nerwowo-mięśniowo-szkieletowych, oparty na wnioskowaniu klinicznym i stosowaniu wysoce swoistych metod leczenia, w tym technik manualnych i ćwiczeń leczniczych” Poniższe techniki zostają indywidualnie dostosowane po szczegółowym wywiadzie i badaniu podczas pierwszej wizyty.

 • Kinesiology Taping

  Metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych części ciała plastrami o wysokiej elastyczności. Jest jedną z metod tapingu, która wykorzystuje techniki m.in. mięśniową, powięziową oraz limfatyczną. W mojej praktyce stosowana w celu podtrzymania efektu terapeutycznego.

 • Terapia punktów spustowych

  Metoda, która wykorzystuje różne formy ucisku w miejscach zlokalizowanych w tkance mięśniowej. Celem terapii jest szybkie złagodzenie bólu oraz poprawa zaburzonych wzorców ruchowych.

 • Masaż tkanek głębokich

  Metoda skierowana na przywrócenie równowagi w głębiej położonych warstwach tkanki łącznej oraz w mięśniach. Celem terapii jest zlokalizowanie nieprawidłowych napięć oraz przywrócenie tkankom m.in. prawidłowej sprężystości, elastyczności oraz przesuwalności.

 • Medycyna Manualna wg FRSc

  Metoda stworzona przez lek.med. Radosława Składowskiego, łącząca w sobie techniki terapeutyczne z medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej. Model postępowania zawiera techniki pochodzące z akupunktury, terapii manualnej, refleksoterapii, terapii narzędziowej, suchego igłowania oraz technik masażu. Wymienione elementy tworzą kompleksową metodę leczenia w stanach przewlekłych, ostrych, a także w neurologii. Pinopresura wpływa na odreagowanie psychologiczne i nerwowe.

 • Terapia wisceralna z elementami odruchów trzewnych

 • Terapia bańkami ogniowymi

  Terapia z wykorzystaniem baniek lekarskich.

 • Elektroakupunktura

  Zabieg akupunkturowy z wykorzystaniem prądu elektrycznego.

Ukończone szkolenia